Nogomet: Rezultati liga Prve, Druge i Treće lige TK-a "JUG"

Proteklog vikenda na području kalesijske općine odigrana su dva lokalna derbija. U Drugoj ligi “Jug”, Mladost je u Kikačima savladala Spreču iz Donjih Rainaca, dok su u Trećoj kantonalnoj ligi “Jug”, Memići odnijeli sva tri boda iz Miljanovaca.

PRVA LIGA TK JUG

Rezultati 18.kola:

DSK Devetak Prokosovići 2 : 0
Gornji Rainci OFK Sloga Sapna 1 : 1
Husinski rudar Svatovac Poljice 1 : 1
Rudar Bukinje Vrana Banović Selo 6 : 0
Teočak Željezničar Dobošnica 3 : 0
Mladost 78 Vukovije Konjuh Kladanj 4 : 0

Slobodan / a: Mladost Puračić

 

 

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 16 10 2 4 38:15 32
2 Mladost Puračić 16 9 3 4 34:22 30
3 DSK Devetak 17 8 3 6 35:29 27
4 Mladost 78 Vukovije 17 8 2 7 29:25 26
5 Husinski Rudar 17 8 2 7 22:21 26
6 Svatovac Poljice 16 8 1 7 23:23 25
7 Rudar Bukinje 16 7 2 7 29:21 23
8 Željezničar Dobošnica 17 7 2 8 29:33 23
9 Gornji Rainci 16 6 3 7 25:23 21
10 OFK Sloga Sapna 17 6 3 8 26:34 21
11 Vrana Banović Selo 17 7 0 10 29:39 21
12 Teočak 17 6 2 9 24:42 20
13 Konjuh Kladanj 17 4 3 10 15:31 12

 

 

Parovi 19.kola:

OFK Sloga Sapna Mladost Puračić _ : _
Prokosovići Husinski rudar _ : _
Vrana Banović Selo Gornji Rainci _ : _
Svatovac Poljice Mladost 78 Vukovije _ : _
Konjuh Kladanj Teočak _ : _
Željezničar Dobošnica Rudar Bukinje _ : _

Slobodan / a: DSK Devetak

 

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 15.kola:

Jedinstvo D.Dubrave Rijeka Šerići 2 : 0
Mladost Kikači Spreča D.Rainci 1 : 0
Omladinac RMU Mladost GT 1 : 0
Jablanica Barice Slatina Bašigovci _ : _
Napredak Tupkovići Gornje Dubrave 3 : 2
Kiseljak Sloga S.Han 2 : 2

 

Tabela Druge lige TK-a Jug

1 Jedinstvo D.Dubrave 15 10 0 5 23:17 30
2 Sloga S.Han 15 9 1 5 37:23 28
3 Omladinac RMU 15 8 1 6 32:24 25
4 Mladost GT 15 8 0 7 28:19 24
5 Napredak Tupkovići 15 8 0 7 38:36 24
6 Mladost Kikači 15 7 2 6 25:30 23
7 Jablanica Barice 14 7 1 6 30:23 22
8 Rijeka Šerići 15 7 0 8 21:23 21
9 Kiseljak 15 6 2 7 27:28 20
10 Slatina Bašigovci 14 6 0 8 29:27 18
11 G.Dubrave 15 5 2 8 21:32 17
12 Spreča 15 3 1 11 18:47 10

Parovi 16.kola:

Gornje Dubrave Mladost Kikači _ : _
Spreča D.Rainci Jedinstvo D.Dubrave _ : _
Mladost GT Kiseljak _ : _
Sloga S.Han Napredak Tupkovići _ : _
Rijeka Šerići Jablanica Barice _ : _
Slatina Bašigovci Omladinac RMU _ : _

 

Treća liga TK-a „JUG“

 

Rezultati 17. kola III lige TK “Jug”:

 

OFK Tuzla Mladost Solina 2 : 1
Borac Kovači Krušik Vukovije 1 : 1
Oskova Srnica 1 : 2
Mladost Suha Mladost G.Živinice 0 : 3
Bijeljevac Memići 0 : 2
Toplice Metalac 2 : 0
Pasci Grivice 1 : 0

 

 

TABELA :

1 Srnica 17 14 1 2 34:11 43
2 Mladost Solina 17 12 3 2 51:13 39
3 Mladost Gornje Živinice 17 12 3 2 36:14 39
4 Pasci 87 17 11 2 4 41:19 35
5 Grivice 17 10 2 5 41:19 32
6 OFK Tuzla 17 10 1 6 35:39 31
7 Krušik 17 6 3 8 26:30 21
8 Bijeljevac 17 5 5 7 27:46 20
9 Borac 17 5 3 9 33:52 18
10 Oskova 17 5 2 10 28:36 17
11 Memići 17 5 1 11 23:34 16
12 Metalac 17 4 2 11 22:40 14
13 Toplice 17 3 1 13 18:39 10
14 Mladost Suha 17 2 1 14 23:46 7

 

Parovi 18.kola:

Krušuk Oskova :
Srnice Bijeljevac :
Memići OFK Tuzla :
Mladost Solina Toplice   :  
Metalac Pasci   :  
Grivice Mladost Suha   :  
Mladost G. Živinice Borac   :  

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *