Nogomet – Rezultati 19.kola Prve i Druge lige TK-a “JUG”

U okviru 19.kola Prve lige TK-a “Jug”  fudbaleri Gornjih Rainaca slavili ubjedljivu pobjedu nad gostima iz Teočaka, dok je Mladost iz DonjihVukovija poražena na Husinu.

PRVA LIGA TK-a

Rezultati 19.kola Prve lige TK-a „JUG”

Prokosovići – Konjuh Kladanj 5:0
Sloga Sapna – Mladost Gnojnica 2:0
Gornji Rainci – Teočak 10:0
Husinski rudar – Mladost 78 D. Vukovije 2:1
Željezničar – Priluk 1:0
Mladost Puračić – DSK Devetak 3:2

TABELA PRVE LIGE TK-a „JUG“

1 Sloga Sapna 19 10 2 7 27:23 32
2 Mladost Puračić 19 10 1 8 37:32 31
3 Husinski rudar 19 10 1 8 31:33 31
4 Priluk 19 10 0 9 27:21 30
5 Gornji Rainci 19 8 4 7 43:25 28
6 Prokosovići 19 9 1 9 32:27 28
7 Željezničar Dobošnica 19 9 1 9 26:25 28
8 DSK Devetak 19 8 2 9 33:27 26
9 Konjuh Kladanj 19 8 1 10 29:31 25
10 Mladost Gnojnica 19 8 1 10 24:38 25
11 Teočak 19 8 1 10 21:48 25
12 Mladost 78 D.Vukovije 19 7 3 9 26:27 24

Parovi 20.kola:

Konjuh Kladanj – Mladost Puračić
DSK Devetak – Željezničar
Priluk –  Husinski Rudar
Mladost 78 D. Vukovije – G.Rainci
Teočak –  Sloga Sapna
Mladost Gnojnica – Prokosovići

Druga liga TKaJUG

Rezultati 19.kola:

Slatina (Bašigovci) – Rijeka (Šerići) 4:1
Napredak (Tuković) – Bijeljevac (Miljanovci) 3:0
Omladinac (Đurđevik) – Sloga (S.Han) 1:0 (prekid 70.min.)
Spreča (D.Rainci) – Jablanica (Barice) 3:2
Vrana (B.Selo) – Mladost (G.Tuzla) 3:2
Kiseljak – Mladost (Kikači) 4:2

TABELA DRUGE LIGE TK-a „JUG“

1 Vrana (Banović Selo) 19 12 3 4 50:24 39
2 Slatina (Bašigovci) 19 11 2 6 45:39 35
3 Sloga (S.Han) 19 11 1 7 49:25 34
4 Jablanica (Barice) 19 11 1 7 43:30 34
5 Napredak (Tupković) 19 10 0 9 45:30 30
6 Omladinac Đurđevik 19 8 2 9 27:34 26
7 Mladost (G.Tuzla) 19 7 4 8 39:31 25
8 Kiseljak 19 8 1 10 39:51 25
9 Mladost (Kikači) 19 7 3 9 31:42 24
10 Rijeka Šerići 19 7 1 11 24:43 22
11 Spreča (Rainci Donji) 19 6 2 11 31:52 20
12 Bijeljevac (Miljanovci) 19 5 2 12 21:42 17

Parovi 20.kola:

Rijeka (Šerići) – Kiseljak
Mladost (Kikači) – Vrana (B.Selo)
Mladost (G.Tuzla) – Spreča (Rainci D.)
Jablanica (Barice) – Omladinac (Đurđevik)
Sloga (S.Han) – Napredak (Tupković)
Bijeljevac (Miljanovci) – Slatina (Bašigovci)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *