nogomet- Rezultati 15.kola Prve i Druge lige TK-a "Jug"

U okviru Prvelige TK-a “Jug”, Gornji Rainci na domaćem terenu savladali Kladnja sa 4:2, dok je utakmica Priluk – Mladost 78 prekinuta kod rezultata 3:0 za domaćina.

Rezultati 15.kola Prve lige TK-a „JUG”

Gornji Rainci – Konjuh Kladanj 4:2
Husinski rudar – Sloga Sapna 2:1
Željezničar – Prokosovići 0:0 prekid u 20.min.
Mladost Puračić – Mladost Gnojnica 6:1
DSK Devetak – Teočak 6:1
Priluk – Mladost 78 D.Vukovije 3:0 prekid

TABELA PRVE LIGE TK-a „JUG“

1 Mladost Puračić 15 8 1 6 29:23 25
2 Sloga Sapna 15 8 1 6 20:15 25
3 Husinski rudar 15 8 1 6 26:26 25
4 Priluk 14 8 0 6 21:14 24
5 DSK Devetak 15 7 2 6 28:20 23
6 Željezničar Dobošnica 14 7 1 6 22:17 22
7 Gornji Rainci 15 6 3 6 31:23 21
8 Konjuh Kladanj 15 6 1 8 24:22 19
9 Mladost Gnojnica 15 6 1 8 21:35 19
10 Teočak 15 6 1 8 16:33 19
11 Mladost 78 D.Vukovije 14 5 3 6 18:18 18
12 Prokosovići 14 5 1 8 12:22 16

Parovi 16.kola:

Konjuh (Kladanj) – Priluk
Mladost 78 (D.Vukovije)- DSK Devetak
Teočak – Mladost (Puračić)
Mladost Gnojnica  – Željezničar
Prokosovići – Husinski Rudar
Sloga (Sapna) – G. Rainci

Druga liga TK-a „JUG”

Parovi 15.kola:

Omladinac (Đurđevik) – Rijeka (Šerići) 2:0
Spreča (Rainci D.) – Napredak (Tupković) 3:1
Vrana (B.Selo) – Slatina (Bašigovci) 5:0
Kiseljak – Bijeljevac (Miljanovci) 4:2
Mladost (Kikači) – Sloga (S.Han) 1:0
Mladost (G.Tuzla) – Jablanica (Barice) 3:1

TABELA DRUGE LIGE TK-a „JUG“

1 Vrana (Banović Selo) 15 9 2 4 39:19 29
2 Sloga (S.Han) 15 9 1 5 37:21 28
3 Jablanica (Barice) 15 9 0 6 33:23 27
4 Slatina (Bašigovci) 15 8 1 6 35:36 25
5 Mladost (G.Tuzla) 15 6 4 5 33:23 22
6 Omladinac Đurđevik 15 7 1 7 22:27 22
7 Kiseljak 15 7 1 7 33:40 22
8 Napredak (Tupković) 15 7 0 8 33:26 21
9 Mladost (Kikači) 15 6 2 7 22:31 20
10 Rijeka Šerići 15 6 0 9 18:32 18
11 Bijeljevac (Miljanovci) 15 4 2 9 18:30 14
12 Spreča (Rainci Donji) 15 4 2 9 23:38 14

Parovi 16.kola:

Rijeka (Šerići) – Mladost (G.Tuzla)
Jablanica (Barice) – Mladost (Kikači)
Sloga (S.Han) – Kiseljak
Bijeljevac (Miljanovci) – Vrana (B.Selo)
Slatina (Bašigovci) – Spreča (D.Rainci)
Napredak (Tupković) – Omladinac (Đurđevik)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *