Bosna (K) – Odžak 3:2

U okviru 22.kola Druge lige FBiH “Sjever” fudbaleri kalesijske Bosne danas su na Gradskom stadionu u Kalesiji savladali goste iz Odžaka rezultatom 3:2. Iako je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 0:1, golom u 15.min Stanica., Domaći su u drugom dijelu zaigrali mnogo bolje i uspjeli preokrenuti Rezultat u Svoju kořist. Početkom drugog poluvremena (50.min) Karić je prvo izjednačio, desetak minuta kasnije drugim golom doveo Bosnu u vodstvo od 2:1. Treći pogodak za kalesijskog drugoligaša je postigao Semir Zulić u 75.min. Konačan Rezultat postavio je Omerbašić devet minuta prije kraja pogotkom iz slobodnog prekrasnim udarca. Ovom pobjedom Bosna je osvojila tri veoma važna boda u borbi za Opstanak u drugoj Ligi FBiH “Sjever”. Naredni susret Bosna igra u subotu, 24.aprila, kada na Gradskom stadionu ĆE u Kalesiji ugostiti lidera na tabeli Gradinu iz Srebrenika, Koja je u ovom Kolu slavila protiv sloge iz Tojšića rezultatom 2:1.